Zniesmaczenie, kryzys wieku średniego - tomografia kawy
Top
Zniesmaczenie, kryzys wieku średniego - tomografia kawy
fade
4174
post-template-default,single,single-post,postid-4174,single-format-standard,eltd-core-1.0,flow-ver-1.3.1,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zniesmaczenie, kryzys wieku średniego

zniesmaczenie

Zniesmaczenie, kryzys wieku średniego

Jako, że małżonka moja droga pisze posta między innymi o moich Ninja skokach do WC, postanowiłem włączyć TV oczekując relacji z miesięcznicy. Tu nastąpiło moje zniesmaczenie, owych relacji nie ma, telewizja chce mnie nakarmić erotyką, filmem disco polo, kinematografią indyjską. Z tego wygrał program TV5MONDE Europe, nic tu nie rozumiem, więc może być bez głosu, ale Pani prowadząca jakiś program ma dużą twarz i teraz coś pokazują o koniach.

Od razu napiszę, że fotka do posta jest z www.pexels.com i jest po to aby przyciągnąć czytających.

Zniesmaczenie

Jako, że w internecie opisuje się wszystko to postanowiłem i to opisać, bo przecież to ważne niezmiernie jest i może doprowadzić do rewolucyjnych odkryć „własnych ja” miliony internautów czerpiących z sieci najlepsze cechy i wdrażających świadomość elektroniczną do własnego życia.

Mam wiek średni co dziś do mnie dotarło i co tu teraz robić? Pozostaje mieć kryzys, który mnie właśnie dopadł.

Jakiś potwornie spięty jestem, jak nie ja, normalnie dzień chyba dziś nie mój.

Hmm, mam zajebistą żonę, super dzieci, jakoś głowę na karku też, a kryzys jakiś jest.

Ech jednak wróciłem do tej kinematografii indyjskiej, niech sobie potańczą, też bez głosu.

A może ja mam depresję poporodową czy coś, no co, kobiety mogą mieć, a ja nie? a co ja gorszy?

Napisałem sobie to co wyżej, a nadal jestem jakiś zniesmaczony. Może to ta dobra zmiana rządowa mi na złe poszła.

Chyba muszę w następnych wyborach zostać prezydentem naszego kraju, też będę mógł mieć kryzys, ale nic nie będę musiał robić tylko w gajerze chodzić, a skoro wg mojej żony jestem przystojny to bym fajnie w nim musiał wyglądać. O i moja żona by była pierwszą damą, kurde muszę zostać tym prezydentem, nareszcie nasz kraj miałby ładną pierwszą damę.

Zniesmaczenie, ciąg dalszy…

Czyli znaczy, nasz kraj mnie do kryzysu wieku średniego doprowadził i spowodował moje piśmiennictwo stwarzające pozory pisania od rzeczy. Teraz misiaczki kombinujcie, czy to faktycznie ja piszę bez sensu, czy Wy po prostu tego nie kumacie.

Hmm pomyślałem sobie, że nie można zaglądać do lodówki bo tam może zacząć muczeć Miler miś i nam dziecko obudzi.

Ja p… nie mogę jednak oglądać Bollywood HD, właśnie koleś wbił nóż w głowę jakiejś babce, a raczej nie wbił tylko udawał takim wsuwanym i maskę też zdjął, kurde co za masakra. Rybka śpi, śpij i Ty.

Na tym kończę moją inwokację do kolejnych postów. Czytający ktoś stanie się moją muzą.

Darz bór i wice wersja.

ps. już wiem, na kryzys wieku średniego powinienem kupić chomika, koty by zeżarły i nie miałbym innych rzeczy na głowie tylko mały szkielecik myszowy wynieść.

 

piotr

Specjalista IT ale i muzyk. Człowiek o wielu pomysłach.

2 komentarze

Post a Comment